inglot akiu piestukaiKosmetikos priemonės yra vienas populiariausių pasirinkimų, kai ieškoma dovanų. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, jog ne viskas yra taip paprasta – jei norite neprašauti pro šalį, dėmesį atkreipti į labai daug įvairių dalykų. Tiesa, svarbu pabrėžti dar ir tai, jog elementai, į kuriuos yra būtina atkreipti dėmesį priklauso dar ir nuo to, kokią kosmetikos priemonę yra nusprendžiama dovanoti. Na, o šį kartą pakalbėsime apie tai, į ką svarbu atkreipti dėmesį tuo atveju, jei dovana, kurią planuojate dovanoti, yra akių pieštukai.

Akių spalva

Jei norite atlikti sėkmingą pasirinkimą, tokiu atveju bene pats svarbiausias dalykas, į kurį yra būtina atkreipti dėmesį, yra žmogaus, kuriam ir atiteks dovana, akių spalva. Tiek kosmetikos įsigijimo vietose, tiek straipsniuose apie grožį, tiek kituose šaltiniuose yra labai daug rekomendacijų apie tai, kokie pieštukai tinka žalių, rudų, pilkų ar mėlynų akių savininkėms.

Kokiam makiažui kurti skirtas pieštukas?

Renkantis pieštukus, jūsų dėmesio turėtų pareikalauti ir dar viena detalė. Kokiam makiažui kurti bus reikalingas pieštukas? Būtent taip skamba klausimas, į kurį turite  rasti atsakymą, jei norite, kad jūsų dovana tikrai nudžiugintų.

Kietas, vidutinio minkštumo ar labai minkštas?

Jei bus dovanojamas tik vienas pieštukas, tokiu atveju būtina atsakyti sau ir į dar vieną klausimą: kokio kietumo pieštuką dovanosite? Kaip žinia, skiriami net keli jų lygiai, todėl prieš nuperkant dovaną yra būtina išsiaiškinti, kokie labiausiai tinka konkrečiu atveju. Na, o ką daryti, tuomet, jei niekaip negalite nuspręsti, kokį pieštuką verta pasirinkti? Tokiu atveju belieka tik pridurti, kad yra puikus sprendimas ir tuo atveju, jei priimsite būtent jį, galite būti tikri, kad dovanos gavėjas tikrai liks patenkintas – padovanokite akių pieštukų rinkinį, kurį sudaryti 4 – 5 akių pieštukai. Galite būti tikri, kad būtent  toks rinkinys pravers visais atvejais, o dovanos gavėja liks labai patenkinta.

Na, o pabaigai – dar vienas patarimas: kad ir koks būtų jūsų pasirinkimas, dovanosite vieną ar kelis pieštukus, atminkite, jog renkantis būtina išsamiai susipažinti su kosmetikos prekių aprašymais.