Klausiate, kaip suformuoti savo tobulą vyrišką stilių? Atsakymas labai paprastas ir aiškus – kuo daugiau pastangų ir laiko tam skirsite, tuo geresnį rezultatą pasieksite. Todėl jei iki šiol norėjote, kad viskas būtų patiekta tiesiai ant lėkštutės, pamirškite apie tai. Tik jūs patys žinote, kas jums tinka ir patinka geriausiai. Joks drabužių stilistas jums nepasakys, ką jūs mėgstate labiausiai. Ir nepaisant to, kad šios srities profesionalas gali nukreipti tinkama linkme, kuri atitiks šiuolaikines mados tendencijas, tai tikrai nereiškia, kad jums pasiūlyti pasirinkimai atitiks jūsų individualų skonį. Dėl šios priežasties vadovaukitės ne tik mados pasaulyje vyraujančiomis tendencijomis, tačiau nepamirškite ir savo lūkesčių.

Vyriskos apyrankesBe abejo, jei jūs nenumanote, kokios spalvos dera tarpusavyje, o kokių spalvų būtų geriau vengti, atsakymui į tokio pobūdžio klausimus visuomet galite pasitelkti savo srities specialistus ar paprasčiausiai – pasinaudoti internetu. Yra daugybė įvairių būdų išsiaiškinti tai, kas gali būti svarbu jūsų aprangos stiliui, todėl jei norite, kad jūsų stilius taptų nepriekaištingas ir jūs vėl atgautumėte didelį pasitikėjimą savo jėgomis, keistis pradėkite jau dabar. Nebelaukite naujo sezono ar kitų metų. Kuo anksčiau pradėsite domėtis šiuolaikine mada ir bandysite atrasti drabužių modelius, spalvas ir aksesuarus, kurie jūsų manymu jums galėtų suteikti patį didžiausią komfortą, tuo greičiau galėsite džiaugtis tinkamai suformuoti savo aprangos stiliumi.

Taip pat labai aktualus ir dar vienas aspektas, kurį nemaža dalis vyrų pamiršta, o galbūt tiesiog ignoruoja sąmoningai. Tai yra vyriški aksesuarai. Taip, jūs supratote visiškai teisingai – ir vyrams reikia dėvėti aksesuarus. Tai nėra išskirtinai moteriškas pasirinkimas, todėl jei norite, kad jūsų suformuotas aprangos stilius būtų išbaigtas ir jame nieko netrūktų, vyriskos apyrankes, pakabukai, žiedai, diržai, piniginės ir kiti aksesuarai neturėtų būti pamiršti ir jūsų atveju. Atminkite, kad turite pasirūpinti net ir pačia smulkiausia savo įvaizdžio detale. Svarbu ir absoliučiai viskas, todėl neskirskite viso savo dėmesio tik drabužių pasirinkimui. Elkitės kompleksiškai ir darykite viską, kas galėtų jums pagelbėti siekiant savo pagrindinio tikslo – madingo ir komfortiško stiliaus suformavimo.

LinkedIn