Padangos PliusJei ieškote naujų, kokybiškų ir patikimų padangų, visų pirma turite bendrauti su šios srities profesionalais, galinčiais pasiūlyti skirtingos techninės charakteristikos padangas. Siūlome rinktis lietuvių įvertintą specializuotą padangų, ratlankių, akumuliatorių centrą ir ratų servisą Padangos Plius. Bendrovė orientuota į aukštus rezultatus, patogų apsipirkimo procesą ir individualių pirkėjų poreikių realizaciją.

Kodėl Padangos Plius?

Svarbiausias bendrovės tikslas – ilgalaikis, geranoriškumu pagrįstas bendravimas su klientais, todėl įmonė siekia užtikrinti optimalų kainos ir kokybės santykį, pelnyti pirkėjų pasitikėjimą ir skatinti klientus sugrįžti. Padangos Plius siūlo patikimas žinomų gamintojų padangas lengviesiems automobiliams, mikroautobusams ir visureigiams. Priklausomai nuo individualių pageidavimų, galima rinktis skirtingos charakteristikos vasarines ir žiemines padangas. Bendrovė dirba tik su profesionalia, tarptautinius kokybės standartus atitinkančia įranga, prekėms ir paslaugoms suteikiama ilgalaikė kokybės garantija. Patyrę specialistai atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti optimaliausią sprendimą konkrečiu atveju. Įmonėje teikiamos padangų montavimo ir remonto paslaugos, atliekamas ratlankių lyginimas, taip pat – aliuminio virinimas argono dujų aplinkoje ir autokondicionierių pildymas.

Internetinės parduotuvės privalumai

Jei vertinate greitą ir patogų apsipirkimą, siūlome išbandyti internetinės parduotuvės privalumus. Visų pirma, padangos internetu suteikia itin patogią galimybę įvertinti daugybės padangų privalumus ir trūkumus. Pasirinkę jums aktualias prekes, padangas galėsite lyginti tarpusavyje. Jei tiksliai žinote, kokių padangų jums reikia, naudokitės patogiais paieškos filtrais ir rinkitės padangas pagal sezoną, tipą bei gamintoją. Už pirkinius galite atsiskaityti jums patogiu būdu. Be to, padangos pristatomos nurodytu adresu į jūsų namus ar darbo vietą. Šis sprendimas padės taupyti jūsų laiką, kadangi nereikės gaišti papildomų valandų kelionei į pasirinktą padangų pardavimo vietą, stovėjimui eilėje ir pokalbiui su konsultantais. Iš kitos pusės, pasikalbėti su profesionalais bus išties naudinga, jei nežinote, kokio tipo ir kokios charakteristikos padangas rinktis arba abejojate dėl savo sprendimo.

Optimaliam rezultatui – tinkama padangų eksploatacija

Kad padangos tarnautų ilgai, rūpintųsi jūsų saugumu ir tinkama transporto priemonės eksploatacija, nepamirškite reguliariai patikrinti padangose esančio oro slėgio – taip taupysite kurui skirtas išlaidas, apsaugosite padangas nuo per greito susidėvėjimo ir sprogimo. Be to, galėsite mėgautis komfortišku ir patogiu važiavimu. Primename, kad reikėtų stebėti padangų dėvėjimosi intensyvumą – padangos turėtų dėvėtis vienodai, todėl, jei matote, kad vienos padangos protektoriaus raštas dyla greičiau už kitos, transporto priemonę reikėtų parodyti mechanikams, kurie atliks ratų balansavimą.