Kasmet Kretos sala sulaukia gausybės poilsiautojų. Kreta turistus vilioja savo iš ties plačiu lobynu: auksiniais paplūdimiais, keturiomis šią salą supančiomis jūromis, barais, parduotuvėmis, restoranais, graikų tradicine virtuve, pramogomis ir dar daugeliu dalykų. Patikiname, kad veiklos susiras kiekvienas keliautojas. Keliaujančios šeimos, Kretos saloje suras jaukius ramius kurortus, kuriose galės mėgautis ramiomis atostogomis.

Ieškantieji, kaip aktyviai praleisti laiką, suras gausybę vandens pramogų, ekskursijų, turų ir kitų atrakcijų dieną, o vakare galės smagiai laiką leisti šurmuliuojančiose gatvėse, baruose, restoranuose. Kretos sala įtiks kiekvienam – drąsiai galime teigti. Kretos sala gan didelė, todėl rekomenduojame pagalvoti apie Automobilio nuoma Kretoje paslaugas.

Jeigu keliaujate su vaikais ar draugų grupelėje, juk neketinate kas kartą laukti autobuso, kada norėsite aplankyti apylinkes.

Auto nuoma Kretoje – greitai ir paprastai

Auto nuoma Kreta saloje puiki išeitis vairuojantiems poilsiautojams. Automobiliu kur kas greičiau pasieksite lankytinas vietas, apžiūrėsite apylinkes ir dar liks marios lauko poilsiui paplūdimyje. Svarstote, kaip pasinaudoti Automobilio nuoma Kretoje paslaugomis?

Viską galite atlikti internetu. Automobilį galite nemokamai rezervuoti interneto svetainėje, išsirinkti tinkamą Jums modelį. Taip pat galėsite rezervaciją atšaukti – tai vienas didžiausių privalumų.

Auto nuoma Kreta saloje nekainuos Jums kosminių pinigų. Jeigu rinksitės ekonominės klasės automobilį, tuomet sutaupysite nei keliaudami viešuoju transportu.

auto nuoma Kreta

Saloje tikrai yra ką pamatyti. Juk nežadate būti viename kurorte? Aplinkui įsikūrę daug gražių miestelių, kurortų, kuriuose būtina pamatyti bent kartą. Taip pat patariama neužsibūti ir viename paplūdimyje. Juk Kretos salą skalauja net keturios jūros. Ką tai reiškia? Kad teks važiuoti į visas keturias Kretos puses. Tad paskubėkite ir rezervuokite kelionei automobilį. Tikrai nenusivilsite, nes keliausite pigiai, komfortiškai ir greitai.

Daugelis automobilių drausti draudimu, tad įvykus atsitikimui kelyje ar vagystei, jums mokėti nereikės. Išlaidas padengs draudimas, tad galėsite nesijaudinti ir jaustis saugūs. Svarbiausia atsiimdami automobilį vietoje, turėkite asmens dokumentą ir vairuotojo pažymėjimą. Jie būtini. Rekomenduojame atidžiai išstudijuoti taisykles, daugelyje nuomos puslapių jos panašios, tačiau keletas punktų gali ir skirtis.

Geriau sužinoti iš anksto nei iškilus kokiems nesklandumams. Taip pat pagalvokite apie jūsų poreikius. Keliaujate dviese, keturiese ar mažais vaikais? Pagal tai rinkitės automobilio modelį.