Plyteles terasoje galite kloti tiesiog ant žvyro arba skaldos bei tiesiai ant žolės. Be abejonės plyteles terasoje paklosite ir ant tam tikro pagrindo. Šiais laikais yra gausus technologijų ir plytelių pasirinkimas, todėl kiekvienam būstui ar sklypui rasite kokybišką ir gerą variantą.

Plytelės laukui šiek tiek skiriasi nuo plytelių, skirtų patalpoms. Visų pirma jos turi pasižymėti geresniu įgeriamumu. Kadangi lauke yra daug daugiau drėgmės nei viduje, o ypač Lietuvoje tos drėgmės susidaro labai daug, reikalingas standus bei patikimas pasirinkimas. Lauke geriausiai tinka akmens masės plytelės, kurios yra ne tik nepaprastai tvirtos bei lengvai prižiūrimos, bet atlaiko ir permainingo lietuviško klimato metamus iššūkius.

Skirtingai nei patalpose tinkančios plytelės, laukinės dangos turi būti daug atsparesnės. Jeigu norite, kad pasirinktas produktas laikytų ilgai ir jums nereikėtų dažnai keisti grindinio dangos, pasirinkite aukščiausius standartus atitinkančias plyteles laukui, kurios nesibraižo, nebijo drėgmės ir yra tvirtos bei pasižymi aukštu kainos ir kokybės santykiu.

Lauke esančios terasos paviršiai nebus apsaugoti nuo šlapdribų, sniego, ledo, purvo ir kitų nemalonių poveikių, todėl vertėtų rinktis ne tik tas plyteles, kurios jums patinka labiausiai, bet atsižvelgti ir į priežiūros lengvumą. Pasirinkę storesnes plyteles išvengiate skilinėjimo ar pažeidžiamumo problemų ateityje, kadangi tokio storio grindų danga bus beveik nepažeidžiama. Maždaug 2 cm storio plytelės bus daugiau nei solidus pasirinkimas.

Norėdami remontuoti ar perdaryti terasą, rinkitės plyteles, kurios yra praktiškos bei atrodo gražiai. Ant senų plytelių galite kloti naujas, taip sutaupysite ne tik lėšų, bet ir laiko. Kiekvienas norintis susidoros su tokia užduotimi ir galėsite mėgautis naujai išklotu terasos grindiniu.

LinkedIn