zidiniu murijimasNorite vakarais šildytis prie židinio? O galbūt tai yra vienas gražiausių namų interjero akcentų? Tokiu atveju beliks tik pridurti, kad jūsų laukia užduotis – pasirinkti profesionalus, kadangi židinių mūrijimas yra sudėtingas bei daug dėmesio reikalaujantis procesas. Ir  nors yra daugybė patarimų, kuriuos reikėtų išbandyti tuo atveju, jei norite susirasti  židinių meistrą, akcentuoti reikia tai, jog yra nemažai dalyką, kuriuos turite žinoti dar prieš pradėdami ieškoti šios paslaugos teikėjo. Taigi, ką svarbu apgalvoti iš anksto?

Kokio tipo židinio pageidaujate savo namuose?

Vienas pagrindinių klausimų, į kurį yra būtina atsakyti sau prieš pradedant ieškoti židinių statybos teikėjo, yra toks: kokio tipo židinio pageidaujate? Kaip žinia, židiniai gali būti labai įvairių tipų, todėl apie tai, kokios rūšies židinį pageidaujate matyti savo namuose, reikėtų pagalvoti iš anksto. Juo labiau verta pabrėžti dar ir tai, jog židinio tipas gali įtakoti ir meistro pasirinkimą – yra meistrų, kurie stato tik tam tikros rūšies židinius.

Kokio dydžio židinys jums yra reikalingas?

Atsakius į klausimą, kokio tipo židinys turėtų atsidurti jūsų namuose, pats metas atsakyti ir į dar vieną klausimą: kokio dydžio židinį norite išvysti namuose? Galbūt norite standartinio? O gal išskirtinai kompaktiško ar didesnio nei standartinio dydžio židinio? Kad ir koks bebūtų jūsų pasirinkimas, būtina tai numatyti iš anksto.

Ar židinys bus gausiai dekoruotas?

Iš anksto sau atsakykite ir į dar vieną klausimą – ar židinys bus gausiai dekoruotas? Ne paslaptis, kad nemaža dalis užsakovų pageidauja, kad būtent židinys taptų pagrindiniu namų akcentu, todėl siekiama ypač gausaus dekoro. Koks bus jūsų pasirinkimas? Bus idealu, jei tai numatysite iš anksto, o, jei to nepavyks padaryti, verta rinktis minimaliai dekoruotą židinį –  jį papildomai dekoruoti galėsite vėliau.

Taigi, belieka tik pastebėti, kad radus tikslius atsakymus į šiuos klausimus, židinių mūrijimas bei židinių meistrų paieškos taps kur kas lengvesniu ir paprastesniu procesu. Neretai sakoma, kad net pačius didžiausius projektus įgyvendinti yra labai lengva, kai  vizija yra aiški ir numatyta iš anksto.