Kokie yra šiuolaikinio vartotojo įpročiai? Akivaizdu, kad labai didelė dalis vartotojų kasdien nemenką dalį darbų būna linkę atlikti internetu. Tai yra visiškai suprantama, kadangi stengiamasi sutaupyti kuo daugiau savo brangaus laiko, kurį vėliau galima skirti produktyvesniems dalykams. Jei anuomet kur kas daugiau žmonių rinkdavosi fizines parduotuves, tai šiandien galime matyti visiškai kitokią tendenciją. Vartotojai vis dažniau pasirenka internetines parduotuves, kurios jiems padeda savo lūkesčius patenkinti kur kas efektyviau ir paprasčiau. Tačiau jei jūs iki šiol niekuomet nebuvote apsipirkę tokiu būdu, nepamirškite kelių svarbių privalumų, kuriais pasižymi šiuolaikinė internetinė prekyba.

  • esaunashopDidelis asortimentas. Įprastai internetinėse parduotuvėse yra pateikiamas kur kas didesnis prekių asortimentas (jei prekių pasiūla yra lyginama su esančia fizinėse parduotuvėse). Dėl šios priežasties didelė dalis pirkėjų pastaruoju metu dažniau apsilanko internetinėse parduotuvėse. Tai suteikia jiems gerokai didesnę laisvę, todėl jie lengviau patenkina savo keliamus reikalavimus. Skirtingai nei fizinėse parduotuvėse, elektroninėje erdvėje nėra jokios vietos ribojimo, todėl prekybininkai savo klientams gali pateikti viską, ką turi savo asortimente.
  • Žemesnė kaina. Jei palygintumėte tų pačių prekių kainas, kurios vyrauja fizinėse parduotuvėse ir tas, kurios yra internete – labai lengvai pastebėtumėte akivaizdų skirtumą. Dažniausiai internete siūlomos prekės pasižymi žemesne kaina, nes prekybininkai patiria mažesnes išlaidas nei fizinės prekybos atveju. Ką jau kalbėti apie tai, kad apsipirkdami internetu jūs taip pat galite kur kas lengviau palyginti skirtingų prekių kainas, pasirinkdami būtent tas prekes, kurios atitinka jūsų lūkesčius.
  • Didesnis patogumas. Tikriausiai sutiksite, kad pakankamai dažnai apsiperkant fizinėse parduotuvėse vartotojams kyla daug nepatogumų – tenka laukti didelėse klientų eilėse, ne visuomet pavyks rasti konsultantą, taip pat neretai tenka susidurti ir su jums reikalingų prekių trūkumu bei kitais nesklandumais. Tuo tarpu, jei renkatės elektronines parduotuves, viso to išvengiate.
  • Didelis greitis. Jei bandytumėte apskaičiuoti, kiek laiko praleidžiate apsipirkinėdami fizinėse parduotuvėse, suprastumėte, kad labai dažnai tai tampa tikru laiko švaistymu. Tačiau jei bent retkarčiais apsiperkate internetu, sutaupote begalę savo brangaus laiko.

El. prekybos patarimais pasidalino eSaunaShop.com

LinkedIn