Ieškant paskolos svarbu atkreipti dėmesį į keletą aspektų. Pirmasis, tai paskolos palūkanos. Juk imant paskolą svarbu ją gauti geromis sąlygomis. Skirtingos bendrovės, bankai siūlo skirtingas palūkanas. Dažnu atveju greitos paskolos ar kreditai turi nemažas palūkanas, tuo tarpų ilgalaikės būsto paskolos turi mažas palūkanas. Kokio dydžio paskolą galima gauti? Paskolos su užstatu gali būti net iki kelių šimtų tūkstančių eurų. Tiksli paskolos suma priklausys nuo jūsų turimo, įkeičiamo turto. Norint gauti didelę paskola su užstatu reikės ir vertingo nekilnojamojo turto. Rinkoje egzistuoja specializuotos įmonės, kurios užsiima didelių paskolų davimu. Kas nustato nekilnojamojo turto vertę? Įkeičiant nekilnojamąjį turtą svarbu, kad buto ar namo vertė būtų tinkamai įvertinta. Bankai, kredito unijos bendradarbiauja su nekilnojamojo turto agentūromis arba nekilnojamojo turto vertintojais. Nepriklausomi ekspertai įvertina jūsų turimą nekilnojamąjį turtą ir su šiais dokumentais galite keliauti į kredito įstaigą. Taip pat ir gavus paskolą, perkant nekilnojamąjį turtą reikia objektyviai įvertinti turto vertę. Šiuo atveju taip pat galima naudotis specialistų paslaugomis. Koks gali būti užstatas? Vienas populiariausių užstatų, tai nekilnojamasis turtas. Aišku, kaip kurie klientai užstato ir brangius lengvuosius ar krovininius automobilius, tačiau iš patirties galima atsakyti, kad geriausias užstatas yra nekilnojamasis turtas.

Paskolos verslui

Paskolos su užstatu gali būti naudojamos ne tik būsto pirkimui, tačiau ir verslo paskolai gauti. Žymiai lengviau gauti paskolą, kada turite realų ir vertingą nekilnojamąjį turtą. Kuo vertingesnis nekilnojamasis turtas, tuo didesnę paskolą galite gauti. Jeigu nusprendėte pradėti nuosavą verslą, tada turite žinoti, kad yra specializuotos paskolos verslo pradžiai. Tai paskolų rūšis, kuri skirta naujiems verslininkams. Tinkamai paruošus dokumentus, gali gauti didelę paskolą, kuri bus jūsų sėkmingo verslo garantas. Antroji verslo paskolos rūšis, tai tokios paskolos, kurios skirtos įrengimų pirkimui, nekilnojamo turto pirkimui arba apyvartinėms įmonės lėšoms.

Paskolos nekilnojamajam turtui įsigyti

Rinkoje egzistuoja paskolos, kurios yra specialiai skirtos nekilnojamojo turto pirkimui. Tiek įmonės, tiek fiziniai asmenys gali gauti tokio tipo paskolą. Aišku, pirmumas teikiamas tiems, kas turi užstatą. Kaip jau minėjome, užstatu gali būti jūsų butas, namas ar žemės sklypas.

Ko reikia, kad gautumėte paskolą?

Pirmiausia reikia tinkamai užpildyti visus dokumentus. Paruošti planą, kaip planuojamas paskolos grąžinimas? Kokios yra planuojamos pajamos ir jų šaltiniai ateinantiems trim, penkiems ar dešimčiai metų.

 

LinkedIn