Šratavimas ir plačiau apie paslaugą

Antikorozinių paslaugų šeima, kurią sudaro ne viena panaši paslauga. Taigi, kaip jau supratote ši paslauga yra skirta apsaugoti įvairius paviršius nuo korozijos proceso. Kiekvienas klientas, norintis sužinoti apie šias paslaugas turėtų peržiūrėti informacinius „Video“ reportažus, bei perskaityti naudingą informaciją, kurią pateikia tokių paslaugų tiekėjai. Šratavimas pirmiausia yra labai naudingas, kuomet įprastos antikorozinės paslaugos negali padėti. Tuomet kiekvienas klientas gali užsisakyti tokias paslaugas ir gauti tinkamą paviršiaus nušveitimo paslaugą. Užsisakant panašias paslaugas reikėtų domėtis apie paslaugų teikimo specifiką. Tiems, kas dar nėra nė karto susidūręs su panašiomis paslaugos reikia suprasti ir tai, kad tokių paslaugų užsakymas naudingas tiek verslui, tiek privatiems asmenims. Aišku, tokios paslaugos yra reikalingos ir kuomet norite užsisakyti, kad būtų nušratuotas metalinis korpusas ar didelė metalinė konstrukcija. Teisingai supratote, šios paslaugos gali būti teikiamos jūsų pasirinktoje vietoje. Mobili įranga naudojama kliento patogumui. Tad, kuomet užsakomos tokios paslaugos vertėtų pagalvoti ir apie panašių paslaugų pasirinkimą. Tarkime ir neseniai mūsų aprašytas smėliavimas. Paslauga, kuri yra naudinga tiek verslui, tiek jau minėtiems privatiems asmenims. Esminis skirtumas, kodėl skiriasi šios paslaugos, tai atlikimo metodika. Šratavimo paslaugoje yra naudojami metaliniai šratai, o smėliavimo paslaugoje – kvarcinis smėlis.

Smėliavimas kas tai?

Klausimas į kurį atsakysime greitai, kad klientas suprastu, kokia pagrindinė šios paslaugos nauda. Kaip ir jau minėtas šratavimas, ši paslauga yra skirta įvairių paviršių atnaujinimui, nuvalymui. Kokybiškas smėliavimas yra atliekamas naudojant profesionalias smėliasroves, kurios gali aukštu slėgiu purkšti kvarcinį smėlį. Smėliuotojas, šiuo atveju tiesiog nukreipia smėlio srautą į metalinį paviršių ir toliau aukštas slėgis padaro savo darbą. Taigi, kaip jau supratote paprasta paslauga, kurios pritaikymas labai platus. Tiek metaliniai ar mediniai paviršiai gali būti nusmėliuoti. Smėliavimas kas tai? – paslauga, kuri yra viena iš antikorozinių paslaugų spektro.

Apibendrinimas

Abi paslaugos yra naudingos ir gali būti naudojamos tiek versle, tiek privačiame sektoriuje. Kuri paslauga geresnė ar kuri naudingesnė tikrai negalime išskirti. Viskas priklausys koks paviršius bus smėliuojamas ar šratuojamas. Bet kokiu atveju geriausia yra kreiptis į įmones, kurios teikia tokias paslaugas ir konsultuotis, kurią paslaugą pasirinkti. Kiekvienas įmonės atstovas konsultuos jumis ir galės paaiškinti, kodėl paslauga yra tokia naudinga.

LinkedIn