Dantų protezavimas – viena populiariausių paslaugų, leidžiančių per palyginti trumpą laiko tarpą atkurti paprastus dantis, mėgautis gražia šypsena, ir, savaime suprantama, gyventi pilnavertį gyvenimą. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, kad dantų protezavimo paslauga tuo pat metu yra viena iš tų paslaugų, kuri neatsiejama nuo skirtumų: skiriasi ne tik jos suteikimo laiko tarpas, bet ir kaina. Apie pastarąjį dydį šį kartą ir pakalbėsime plačiau: kodėl dantų prdantu protezavimas kainaotezavimo kaina yra skirtinga? Kokie veiksniai lemia tai, jog dantų protezavimo kaina skiriasi? Nepraleiskite puikios progos susipažinti su šios paslaugos kainą lemiančiais veiksniais.

Protezuojamų dantų kiekis

Vienas iš veiksnių, nuo kurio priklauso, kiek kainuos ši paslauga, yra protezuojamų dantų kiekis. Kaip žinia, visos pacientų situacijos neretai yra labai individualios, tad ir dantų skaičius, kuriuos būtina protezuoti, taip pat dažnai skiriasi. Natūralu, kad tais atvejais, kai reikia protezuoti vos vieną ar kelis dantis, paslauga kainuoja gerokai pigiau, nei tuo atveju, kai reikia atlikti keliolikos dantų protezavimą.

Protezai

Dantų protezavimas gali būti atliekamas naudojant įvairių protezus, kurie tarpusavyje skiriasi  ne tik išvaizda, bet ir kitomis savybėmis, pavyzdžiui, tarnavimo laiku. Skirtinga yra ir protezų kaina. Savaime suprantama, tai yra dar vienas veiksnys, turintis įtakos galutinei dantų protezų kainai.

Darbo priemonės bei metodai

Šiandien dantų protezavimas gali būti atliekamas naudojant įvairias darbo priemones bei metodus. Vis dėlto, būtina pastebėti, kad pastarieji turi labai daug skirtumų, o kaina – vienas iš jų. Tuo pat metu šių darbo priemonių  bei metodų kaina yra vienas iš veiksnių, kuris turi įtakos dantų protezavimo kainai.

Klinikos įkainiai

Pats metas paminėti ir dar vieną įkainį, kuris taip pat yra svarbus, kai kalbame apie tai, nuo ko priklauso dantų protezavimo kaina. Tai – klinikos įkainiai.

Apibendrinant belieka tik daryti išvadą, jog yra nemažai veiksnių, kurie turi įtakos tam, kokia bus dantų protezavimo kaina. Tai – protezuojamų  dantų skaičius, protezų rūšis, darbo priemonės bei metodai, o taip pat ir klinikos įkainiai.