Jeigu norite išsiųsti prekes, dovanas ar bet kokius daiktus ne Lietuvoje esantiems gavėjams, jums reikės siuntų į užsienį paslaugos tiekėjų.

Yra keletas būdų kaip galite išsiųsti siuntinį į užsienį:

  • per Lietuvos paštą;
  • per kurjerių bendrovę;
  • per pažįstamus;
  • siuntos mikroautobusu.

Greitos siuntos į užsienį yra įmanomos visais būdais. Greitį užtikrina transporto pasirinkimas bei logistika. Lietuvos paštas arba paštai tikriausiai užtruks ilgiausiai, nes reikalingas nemažas formalumų bei dokumentų kiekis, kol siuntos gali būti oficialiai pristatytos. Priklausomai nuo to, kur siuntas siųsite, gavėjas jų laukti gali apie 20-30 procentų ilgesnį laikotarpį nei kitais būdais.

Kurjerių bendrovės turi bene geriausias kainas ir gali pasiūlyti labai greitą pristatymą net į lokacijas kituose žemynuose, tačiau tai nėra garantuota. Kurjerių kompanijos suderina puikius logistinius sprendimus su efektyviu ir ekonomišku transportu, todėl galite rinktis iš labai plataus paslaugų spektro.

Greitos siuntos per pažįstamus techniškai net nėra siuntos, tai labiau – paslauga. Vis dėlto, jeigu jie vyksta į jums reikiamą vietą tiesiogiai, galite tikėtis tikrai patikimo, greito ir nemokamo arba labai nebrangaus siuntos pristatymo.

Siuntos mikroautobusu – taip pat labai patikimas ir greitas būdas pristatyti ne vieną paketą. Jeigu paštas arba kurjeriai nesiūlo geros kainos, tikriausiai toks metodas pasirodys geriausias.

Greitos siuntos į užsienį skiriasi ir tuo, kaip jos bus pristatomos. Geriausia yra tada, kai siunta pristatoma nuo durų iki durų, nes užsienyje esančiam gavėjui gali būti sunku prisiskambinti iš Lietuvos, todėl geriausia, jeigu logistiką ir grafikus suderintų pats paslaugos tiekėjas.

Turite žinias, dabar galėsite siųsti lengviau ir greičiau.

LinkedIn