Prieš vienerius metus jums teko atsisveikinti su savo mirusiu artimuoju? Tai neabejotinai turėjo jus labai paveikti. Artimo žmogaus netektis yra labai sunkus smūgis, tačiau, kaip bebūtų sudėtinga, mirtis yra tai, ko negalime išvengti, todėl galiausiai tenka su tuo susitaikyti. Tuo tarpu vieneri metai neretai yra pakankamas laikotarpis, kuris padeda apgalvoti įvairius klausimus, susitaikyti su mirtimi ir judėti toliau. Tačiau nereikia pamiršti, kad praėjus vieneriems metams po laidotuvių, taipogi reikia pagalvoti ir apie paminklo pastatymą. Kaip žinia, įprastai paminklas nėra statomas vos tik palaidojamas velionis, todėl jei ir jūs laikotės tradicijų, natūralu, kad paminklą taip pat statysite po metų. Taigi, pirmiausia turėtumėte atsakyti į vieną svarbų klausimą – norėsite, kad paminklas būtų pagamintas pagal individualų užsakymą, ar vis dėlto išsirinksite iš tų paminklų, kurie yra ekspozicijos salėse? Tai yra svarbus klausimas dėl kelių priežasčių.

Paminklai VilniujeVisų pirma, jei paminklas bus jau pagamintas ir jame tereikės iškaldinti velionio inicialus bei gimimo bei mirties datas, tokio paminklo kaina bus kur kas mažesnė, o gamybos laikotarpis trumpesnis. Tuo tarpu, jei bus užsakoma paminklo gamyba, tuomet reikės luktelėti ilgiau, o ir kaina bus didesnė. Tačiau vėlgi, kai kalbame apie paminklą, vargu ar kaina turėtų būti lemiamas veiksnys. Juk tokiu atveju paminklas statomas siekiant išreikšti pagarbą mirusiam artimajam. Be to, paminklas tarnaus ištisus dešimtmečius ar netgi šimtmečius, todėl tai nėra trumpalaikė investicija. Taigi, svarbiausia šiuo atveju yra tai, kokios kokybės bus jūsų pasirinktas paminklas.

Pavyzdžiui, šiandien paminklai Vilniuje yra siūlomi pačių geriausių specialistų. Paminkladirbiai, turintys ilgametę tokio darbo patirtį, gali užtikrinti labai kokybiškų ir ilgaamžių paminklų gamybos darbus, todėl kiekvienas vartotojas, kad ir kokie bebūtų jo lūkesčiai, gali būti patenkintas galutiniu darbu. Todėl jei ir jūs įprastai įvairioms paslaugoms keliate aukštus reikalavimus, nesibaiminkite – šiuolaikinėje rinkoje galima akimirksniu rasti profesionalus, kurie tobulai įgyvendins jūsų pateiktą užsakymą. Todėl belieka pasirinkti paminkladirbius ir kreiptis į juos su savo užsakymu.

LinkedIn