Mes turime gyvenime įvairių progų švęsti, ir sveikinimai beveik kiekviena proga mus aplanko. Žinoma, norisi, kad mums svarbiais momentais artimiausi žmonės būtų šalia, mus palaikytų, lydėtų mūsų sėkmę ir laimę drauge su mumis. Tačiau ne visomis progomis mūsų artimi žmonės būna su mumis, ne visada mato, kokie mes esame laimingi ir kaip mums sekasi.

Mūsų gyvenime būna daug progų švęsti, bet ne visos būna iš anksto numatytos. Dirbančiam žmogui paaukštinimas – tarsi gimtadienis. Paaukštinimas reiškia naujas galimybes, naują patirtį, ir žinoma didesnį atlyginimą. Tokį įvykį norisi visiems papasakoti, su visais pasidalinti įspūdžiais ir paminėti tai prie gardžios vakarienės su artimiausiais. Bet ne visada taip pavyksta, kartais tokį įvykį tiesiog tenka paminėti vieniems arba su kolegomis darbe. Žinoma, tokiais momentais būna šiek tiek liūdna, tačiau šiais laikais yra mobilieji telefonai, taigi sveikinimai bet kuriuo atveju pasiekia žmogų, kuriam yra proga švęsti. Iš anksto taip pat negali numatyti piršlybų. Žinoma, vaikinas, kuris ruošiasi pirštis, jis tam ruošiasi iš anksto, tačiau merginai tai juk pati nuostabiausia diena gyvenime ir kai tą nuostabią dieną, vakarą ir naktį praleidi su mylimuoju, jau sekantį rytą norisi visiems tuo greičiau pasigirti, visam pasauliui pranešti, kad mylimasis padarė tokį didelį žingsnį ir tu sutikai. Tokiais momentais norisi švęsti ne tik su mylimuoju, bet ir su draugais, artimaisiais. Kai draugai ir artimieji sužino apie piršlybas, pasipila sveikinimai, klausimai kaip tai įvyko, ir džiaugiamasi sužadėtinių laime. Kai šventės būna jau iš anksto žinomos, iš anksto numatytos, joms lengviau pasiruošti, gali pakviesti tuos žmones, kurių labiausiai lauki savo rengiamoje šventėje.

Švęsti norisi kasdien, tačiau tam reikia progos. Vienoms šventėms galime pasiruošti iš anksto, kitoms – iš anksto pasiruošti neįmanoma, nes proga užklumpa netikėtai, bet būna labai laukiamos. Ne ką mažiau laukiamos yra ir iš anksto numatytos šventės, nes juk progų švęsti niekada nebus per daug. Be to iš anksto numatytų švenčių privalumas – svečių ratas, kurį pasirenkate patys.