Norite turėti didelį ir šiltą balkoną? Tada rekomenduojame užsisakyti balkono stiklinimo paslauga. Šios paslaugos metu, bus įstiklintas balkonas ir turėsite papildomą erdvę savo bute ar name. Aišku, balkonų stiklinimas dažniausiai atliekamas butuose, nes norima turėti daugiau erdvės. Nuosavame name dažniausiai turime vietos džiovyklai, tad papildomai stiklinti balkoną nėra būtina. Kiek kainuoja balkonų stiklinimas? Balkonų stiklinimo kainos prasideda nuo trijų, keturių šimtų eurų. Tiksli paslaugos kaina priklausys nuo jūsų balkono dydžio ir kokius stiklo paketus rinksitės. Specialistai rekomenduoja atkreipti dėmesį į stiklo paketo storį. Kuo jis storesnis, tuo šiltesnis bus jūsų balkonas. Taip pat, nepamirškite pasidaryti keletą varstomų langų. Galėsite vėdinti patalpą, o karštą vasaros dieną įleisti gaivaus oro. Kokie langai geriausiai tinka balkonui? Dar vienas klausimas, kurį gana dažnai užduoda klientai. Koks profilis ar koks gamintojas geriausiai tinka balkonų stiklinimui? Taigi, šiuo metu galite rinktis iš didelio gamintojų kiekio. Tačiau specialistai rekomenduoja kelis populiariausius stiklo paketų gamintojus: REHAU, VEKA, ALUPLAST, GEALAN.

Kaip montuojami balkono langai?

Kada jau žinote, kokius stiklo paketus montuosite savo balkone, metas pradėti pačius montavimo darbus. Vėl gi, kaip ir montuojant įprastus langus, taip pat ir atliekant balkono stiklinimo darbus geriausia kreiptis į šios srities specialistus. Norėdami gauti darbų ir produkto garantiją, dirbkite su viena kompanija.

Specialisto patarimai

Ilgus metus balkonų stiklinimo darbais užsiimantis meistras gali patarti, kaip tinkamai išsirinkti stiklo paketus, kaip paruošti balkoną stiklinimo darbams ir kaip atlikti visus darbus. Aišku, geriausia visus darbus patikėti meistrui, tačiau klientui naudinga žinoti, kaip viskas vyks. Vienas svarbiausių aspektų, tai tinkamai paruošti balkoną. Jeigu balkonas jau įstiklintas, tada reikės išmontuoti senus stiklus, konstrukciją ir naujais sumontuoti stiklo paketus. Veka ar Gealan langai? Kaip ir perkant plastikinius langus, taip ir ieškant stiklo paketų balkono stiklinimui nėra vieno geriausio pasirinkimo. Abi kompanijos siūlo kokybišką produkciją. Klientas gali rinktis koks stiklo paketas geresnis, kodėl naudoti vieną ar kitą stiklo paketų profilį. Nepamirškite, kad pagrindas tinkamai paruošti balkoną visiems darbams ir profesionaliai atlikti montavimą. Šiuo metu rinkoje galima užsisakyti įvairių formų, storių ir spalvų stiklo paketus, kurie suteiks jūsų balkonui naują veidą.

LinkedIn