Be kavos nei dienos — argi ne pažįstama mintis? Kiekvieną rytą stengdamiesi prabusti iš miego liūno bandome įvairiausiai būdais save pažadinti. Vieni ryte lenda po šaltu dušu, o kiti tiesiog renkasi kavos puodelį, kuris ne tik suteikia jėgų, bet ir įjungia protinį mąstymą. Ypač dirbantiems protinį darbą svarbu gauti vis daugiau energijos, todėl biuruose neretai stovi modernūs kavos aparatai, prie kurių neretai stovi eilė darbuotojų, kuriems reikia ne tik kavos pertraukėlės prasiblaškymui, bet ir energijos naujiems darbams. Jūsų darbe dar nėra kavos aparato ir svarstote apie jo įsigijimą? Tuomet šis straipsnis kaip tik yra jums ir tikimės, jog padėsime jums apsispręsti.

Pirma, prieš perkant kavos aparatą biurui reikia rasti atsakymus į svarbius klausimus:
1. Kokią kavą dažniausiai geria darbuotojai? Juodą, espresso, o gal mėgstate kavą su pienu? Jeigu su pastaruoju, tai ar pienas turi būti šviežias ar gali būti ir pieno milteliai?
2. Kiek kavos maždaug išgeriama kasdien? Jeigu dirbate didelėje kompanijoje, kur reikalingas kavos aparatas kuris ruoštų 30 kavos puodelių per dieną, tuomet nesirinkite pigiausio varianto, kuris įstengia pagaminti vos 5 puodelius, kadangi tokie kavos aparatai ilgai jūsų įmonėje netarnaus.
3. Ar žinote, kas bus atsakingas už kavos aparato priežiūrą? Kavos aparatai, kaip ir daugelis buitinės technikos prietaisų yra dažnai naudojami, todėl ir reikalauja nuolatinės priežiūros. Kadangi reikia ne tik išvalyti tirščių talpą, pripildyti vandens, reguliariai nukalkinti, bet ir panaudojus kapučinatorių, jį visuomet nuvalyti. Tačiau šiuos dalykus, turi apmokyti kavos aparato pardavėjas, bei pravesti trumpus mokymus, kaip pasigaminti kokybišką kavą bei kaip tinkamai yra prižiūrimi kavos aparatai.

Šiais laikais, kavos aparatai biurams jau nebėra tie gremėzdiški prietaisai, kurie yra lyg neaiški dalis pačios ofiso interjero dalies. Dabar jie modernūs, pritaikyti prie šiuolaikiško dizaino, todėl Jūsų biure, tokie kavos aparatai ne tik teiks šviežią kavą, bet bus ir interjero puošmena. Todėl jei dar dvejojate dėl kavos aparato savo biure, tuomet nesukite galvos ir įsigykite vieną, bei palepinkite savo darbuotojus šviežia bei kokybiška kava kasdien.