Mikrautobusų nuoma.

Ilgametė patirtis.

Licencijuotas transportas.

Susisiekite jau dabar!

info@jetis.lt

Mersedes Benz Sprinter

Vietos: 23

Metai: 2011

Aprašymas: balta spalva, kondicionierius, lankstomos sėdynės, autonominis šildymas, liukas, ,mikrofonas, TV, DVD, MP3.

mb-sprinter

Volkswagen CRAFTER

Vietos: 9+2

Metai: 2008

Aprašymas: įvairiaspalvis, kondicionierius, lankstomos sėdynės, autonominis šildymas, TV, DVD, MP3.

vw creafter

Ford Transit Custom

Vietos: 8+1

Metai: 2014

Aprašymas: prailginta bazė (talpi bagazinė), komfortiškas (daug vietos keleiviams, lankstomos sedynės) ekonomiški turbodyzeliniai varikliai, kondicionierius bei šildymas priekyje ir gale, autopilotas, parkavimosi sistema priekyje ir gale, CD, AUX ir MP3 grotuvas, 6 pavaros, kuro sanaudos 8l/100km.

ford-transit-custom

Renault Trafic

Vietos: 8+1

Metai: 2013

Aprašymas: prailginta bazė (talpi bagazinė), ekonomiški turbodyzeliniai varikliai, kondicionierius bei šildymas priekyje ir gale, CD, AUX ir MP3 grotuvas, 6 pavaros, 8l/100km.

renauld-trafic

Volkswagen CRAFTER

Vietos: 20+1

Metai: 2011

Aprašymas: sidabrinės spalvos, kondicionierius, lankstomos sėdynės, ventiliacija, autonominis šildymas, LED apšvietimas, panoraminiai langai, liukas, išilginta bagažinė, papildoma pakabinama bagažinė, mikrofonas, TV, DVD, MP3.

vw creafter

Mersedes Benz Sprinter

Vietos: 18+1

Metai: 2009

Aprašymas: 6 pavaros, 10-12l/100km., nuomuojamas su vairuotoju užsakomiesiems reisams.

mb-sprinter

Ford Transit

Vietos: 8+1

Metai: 2012

Aprašymas: Prailginta bazė, komfortiškas (daug vietos keleiviams, labai talpi bagazinė), ekonomiški turbodyzeliniai varikliai, kondicionierius bei šildymas priekyje ir gale, autopilotas, CD, AUX ir MP3 grotuvas, 6 pavaros, 8l/100km.

baltas

Ford Transit

Vietos: 14+1

Metai: 2013

Aprašymas: mikroautobusas nuomojamas su vairuotoju užsakomiesiems reisams. Prailginta bazė, komfortiskas, kondicionierius bei šildymas priekyje ir gale, GPS, CD, AUX ir MP3 grotuvas, 6 pavaros, 10-12l/100km.

melynas

Kokius mikroautobusus nuomuojame? 

Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma

JETIS – mikroautobusų nuoma siūlanti interneto svetainė. Kiekvienam klientui siūlome nuomuotis tik techniškai tvarkingus mikroautobusus, paruoštus ilgoms ir trumpoms kelionėms. Kiekvienas mikroautobusas žino ką reiškia važiuoti slidžiu ar sniego pusnimis padengtu keliu.

Visi klientai gali būti ramūs dėl savo saugumo, nes JETIS rūpinasi, kad paslauga „mikroautobusų nuoma“ būtų pateikta aukščiausios kokybės ir atitiktų Jūsų keliamus reikalavimus.

Dažniausiai nauji klientai klausia ar nuomuojate 23 vietų ar nuomuojate 18 vietų mirkoautobusus. Tenka atsakyti – TAIP. JETIS siūlo ko gero plačiausia mirkoautobusų pasirinkimą Lietuvoje. Kiekviena transporto priemonė yra pasiruošusi keliauti.

Vienas dažiausiu pasirinkimų – tai 23 vietų mikroautobusai.

Kodėl? Gal taip jau susiklostė, kad pagal vidurkį keliauja būtent tokio dydžio grupės. JETIS siūlo rinktis šių markių mikroautobusus: Mersedes Benz Sprinter, Volkswagen Crafter, Ford Transit ir Transit Custom, Renault Trafic. Siūlomi mikroautobusai yra nuo 8 iki 23 vietų. Kiekvienas klientas suras jam tinkamiausią mikroautobusą.

Kur važiuojame?

Dažniausiai kelionių maršrutai suskirstomi į vietinius ir tarpautinius. Lietuvoje naudojantis mikroautobusų nuoma klientai keliauja iš Vilniaus  į Klaipėda, iš Kauno į Šiaulius, iš Vilniaus į Ryga ir t.t. Taigi kelionės mašrutai susideda iš kelionių tarp didžiųjų Lietuvos miestų ir kelionių iš ir į oro uostų.

Taip pat dalis užsakymų tenka vestuvėms, įmonių šventėms kuomet mikroautobusai keliauja į kaimo turizmo sodybas ar kitas pramogų vietas.

Tarptautiniai mirkoautobusų nuomos maršrutai – tai dažniausiai įmonių kelionės į verslo renginius, seminarus, parodas ir privačių asmenų keliones į slidinėjimo kurortus.

Ar nuomuojame su vairuotoju?

Mikroautobusu nuoma

Mikroautobusu nuoma

Klientų patogumui JETIS siūlo mikroautobusų nuoma su vairuotoju ir be vairuotojo. Leidžiame klientams spręsti šį klausima. Aišku, logiška manyti, kad nuoma be vairuotojo kainuos žymiai pigiau. Taip ir yra.

Tačiau, visiems primename, kad vairuoti mikroautobusą reikia didelės vairavimo patirties. Kiekvienas vairuotojas nešą didelę atsakomybė už visus keleivius, todėl nuomuojantis mikroautobusą be vairuotojo pagalvokite ar tikrai turite tam kvalifikaciją ir realią vairavimo patirtį.

Ką vežame?

Taip, vežame žmones, mūsų klientus, kurie mėgsta komfortišką keliavimą. Mikroautobusai yra pritaikyti ilgoms kelionėms, todėl juose jausitės tikrai patogiai.

JETIS veža keleivius tarp miestų, į oro uostus. Dažnai mikroautobusai užsakomi vestuvėsm, mergvakariams ir bernvakariams. Mūsų klientai keliaja į parodas, ilsėtis ir t.t. Žodžiu, kur širdis ir piniginė leidžia J.

Pasirašome sutartis su įmonėmis nuolatiniam darbui.

Įmonėms siūlome pasirašyti pastovias tranporto nuomos sutartis, kurios garantuos ilgalaikę mikroautobusų nuoma, geras kainas ir pastovumą.

Sudarome kelionių maršrutus.

Patyrusių specialistų komanda sudaro kelionių maršrutus, išrenka tinkamiausius viešbučius, užsako lėktuvų bilietus.

JETIS – tai ne tik nuoma – tai mikroautobusų nuoma su dideliais privalumais. Kadangi mūsų klientai jau eilę metų keliaują įspūdingais maršrutais, todėl turime ką pasiūlyti. Stalčiuose guli dar Jūsų neatrasti keliai, poilsio vietos tiek Lietuvoje, tiek artimame užsienyje.

Dažniausi maršrutai.

JETIS komanda atliko analizę ir išsiaiškino dažniausius kelionių maršrutus. Lietuvos miestai išsirikiavo tokia tvarka:

Vilnius, Kaunas, Palanga, Birštonas, Druskininkai, Klaipėda ir kiti.

Žiema mikroautusai keliauja tarp didžiųjų Lietuvos miestų, vasara – Lietuvos poilsio miestai.

Iš kokių miestų dažniausiai užsisakoma mikroautobusų nuoma?

Išsiaiškinti iš kokių miestų dažniausiai yra užsakovai nereikia atlikti didelės analizės. Tiesiog įsijūngiame google.lt paieškos sistemą ir įvedame „mikroautobusų nuoma“ ir paieškos sistema iškarto jūms parodo papildomus raktinius žodžius, kuriuos veda interneto vartotojai.

JETIS komanda sutikrino su realiais užsakymais ir duomenys praktiškai sutampa. Nauji klientai google.lt paieškos sistemoje veda:

  • Mikroautobusų nuoma Vilniuje
  • Mikroautobusų nuoma Klaipeda
  • Mikroautobusų nuoma Kaune
  • Mikroautobusų nuoma Kaunas
  • Mikroautobusų nuoma Siauliuose
  • Mikroautobusų nuoma kaina
  • Mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju
  • Mikroautobusų nuoma Panevezys
  • Mikroautobusų nuoma Alytus

Raktinių žodžių sąraše matome pagrindinius miestus iš kurių užsakomi mikroautobusai. Tačiau tarp jų įsiterpė ir „mikroautobusu nuoma kaina“. Taip, daugeliui klientų tikrai aktuali kaina ir tai logiškai suprantama. Juk visi norime sutaupyti.

JETIS pardavimų komandos pataria naujiems klientams ieškoti ne tik geriausios kainos, bet geriausios paslaugos. Tai reiškia, kad mikroautobusai būtų tikrai techniškai tvarkingi, su visais galimais privalumais, kurie kelionių metu tikrai reikalingi. JETIS siūlo – kaina ir kokybę išskirti ir visuomet ieškoti geriausio santykio.

Kas daugiau užsisako paslaugas įmonės ar privatūs asmenys?

Dažniausiai užsako įmonės ir tik 30% sudaro privatūs asmenys. JETIS specialistai puikiai suprantą šį statistinį faktą, tiesiog privatūs asmenys dažnai renkasi mažesnias transporto priemones. Kuomet nuomuojasi įmones logiška manyti, kad tai bus daugiau nei du žmonės, todėl jos renkasi mikroautobusus.

Mieli klientai rinkitės JETIS mikroautobusų nuoma. Raskite kainos ir kokybės santykį kiekvienoje situacijoje. + pasikliaukite ilgamete patirtimi.